Witamy w naszej pralni

Pralnia dywanów Alladyn działa w branży czyszczenia dywanów i tapicerek od ponad dziesięciu lat, w których trakcie zdobyliśmy liczne grono usatysfakcjonowanych Klientów. Dysponujemy ogromnym doświadczeniem, niezbędnymi umiejętnościami oraz bezcenną wiedzą, dzięki czemu jesteśmy w stanie sobie poradzić z każdym rodzajem zabrudzeń. Współpracujemy z przedsiębiorstwami i Klientami indywidualnymi.

Nowoczesne czyszczenie dywanów

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że tylko ciągły rozwój jest gwarancją sukcesu. Właśnie dlatego w 2017 roku zdecydowaliśmy się na zakup profesjonalnych maszyn odpowiedzialnych za czyszczenie dywanów. Umożliwiają one ozonowanie oraz pranie dywanów i wykładzin w kąpieli wodnej. Ta nowoczesna metoda zapewnia niemal stuprocentowe usuwanie zabrudzeń

Dokładne pranie wykładzin i dywanów

Jeśli zależy Ci na jakości, wybierz profesjonalistów – pralnię Alladyn. Zapraszamy wszystkich Klientów z Chrzanowa, Libiąża, Jaworzna, Trzebini, Krzeszowic, Alwerni, Zabierzowa, Kryspinowa, Krakowa oraz na terenie okolicznych miejscowości. Jesteśmy przekonani, że nasza usługa prania oraz czyszczenia dywanów, jak też tapicerek całkowicie spełni Twoje oczekiwania. Zachęcamy również do kontaktu.